• 0903 100 206
    info@najvodakurenie.sk
  • Hviezdoslavova 323
    027 43 Nižná (okres Tvrdošín)
  • Po - Pia : 8:00 - 16:00
    Sobota  : 9:00 - 12:00

Ponúkame montáž slnečných kolektorov, tepelných čerpadiel, kotlov na biomasu a fotovoltických panelov v dotačnom programe Zelená domácnostiam II, spolu s preplácaním poukážok.


Kroky k získaniu dotácie:

1. Konzultujte riešenie s odborníkom na danú oblasť.

2. Ak už máte vybraného zhotoviteľa a konkrétne riešenie aj s cenovou ponukou, požiadajte o poukážku u SIEA. Odporúčame preštudovať: 10 krokov k podpore SIEA: Žiadosť o poukážku

3. Zaregistrujte si poukážku u zhotoviteľa a dohodnite si termín inštalácie

Upozornenie:

O poukážku by ste mali žiadať až vtedy, ak ste si istí, že chcete zariadenie dať v najbližšom čase nainštalovať. Aby bola vydaná poukážka platná, domácnosť musí poukážku uplatniť u oprávneného zhotoviteľa najneskôr do 30 dní od dátumu vydania poukážky, ktorý je uvedený na poukážke, a zároveň musí zhotoviteľ požiadať o preplatenie poukážky do 3 mesiacov od tohto dátumu. Ak si svoj zámer po podaní žiadosti a potvrdení záujmu rozmyslíte, o novú poukážku na rovnaký druh zariadenia budete môcť požiadať až po 30 dňoch od vydania prechádzajúcej poukážky. Ak bolo kolo v priebehu tohto obdobia ukončené a poukážku ste nevyužili, požiadať o poukážku je možné v ďalšom kole.

 

"Finančný príspevok na inštaláciu zariadenia/zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach je poskytovaný z finančných prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR, prostredníctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia v rámci národného projektu Zelená domácnostiam II v súlade so Všeobecnými podmienkami projektu zverejnenými na internetovej stránke www.zelenadomacnostiam.sk. Ing. Marián Cvoliga je zapísaný v zozname oprávnených zhotoviteľov v zmysle Všeobecných podmienok národného projektu Zelená domácnostiam II."